Konsolidacja kredytów bez zdolności kredytowej Rzeszów

Zaciągnąłeś kilka zobowiązań finansowych i nie radzisz sobie z ich spłatą? Skorzystaj z doskonałego produktu oddłużeniowego, jakim jest konsolidacja kredytów. Sprawdź, na jakich warunkach jest udzielana, kto może skorzystać z takiej formy pozbywania się długów. Otrzymaj wsparcie naszych doradców finansowych, którzy dobiorą dla Ciebie “szyty na miarę” kredyt konsolidacyjny.

Co to znaczy konsolidacja kredytów?

Konsolidacja kredytów to nic innego jak połączenie kilku różnych zobowiązań w jeden produkt. Wskazane kredyty zostają całkowicie uregulowane, a nowy bank ustanawia nowy produkt, który od tej pory spłacany jest na znacznie lepszych, bardziej opłacalnych warunkach.

Co daje konsolidacja kredytów?

 • Uzyskaj jedną ratę,
 • rozpocznij współpracę z tylko jednym bankiem,
 • wydłuż okres współpracy z bankiem,
 • ciesz się niskim oprocentowaniem i mniejszymi kosztami całkowitymi,
 • uzyskaj komfort w zakresie spłaty miesięcznych należności,
 • lepiej zarządzaj własnym budżetem,
 • dobierz dodatkowe środki, jeśli ich potrzebujesz,
 • odzyskaj płynność finansową,
 • popraw swoją zdolność kredytową,
 • pozbądź się zobowiązań zaciągniętych na nieopłacalnych warunkach.

Skontaktuj się z nami

Masz dodatkowe pytania? Nasi eksperci z biura w Rzeszowie udzielą Ci na nie odpowiedzi. Wyślij nam wiadomość!

Jak skorzystać z konsolidacji kredytów bankowych?

Proces ubiegania się o konsolidację kredytów jest zbliżony do tego, który jest charakterystyczny dla tradycyjnych kredytów gotówkowych bądź celowych. Potencjalny kredytobiorca musi spełnić warunki, jakie stawia bank. Najczęściej musi dostarczyć zaświadczenie o zatrudnieniu i generowanych dochodach. Sam bank dokona zaś weryfikacji raportu BIK, aby sprawdzić historię kredytową oraz przeanalizuje wpływy na konto przyszłego klienta. Wszystko po to, aby konsolidacja kredytów została udzielona tylko w pełni wypłacalnemu kredytobiorcy.

Jeśli nie wiesz, czy masz zdolność kredytową, nie umiesz wybrać najlepszej opcji konsolidacji albo kolejny bank odmówił Ci współpracy, wypełnij formularz kontaktowy albo skorzystaj z naszej infolinii. Wsparcie doświadczonych doradców finansowych może okazać się nieocenione, tym bardziej, jeśli chodzi o tzw. trudne kredyty dla klientów bez zdolności kredytowej.

Czy można starać się o konsolidację kredytów bez zdolności kredytowej?

Jeśli wpiszesz w wyszukiwarkę hasło typu “konsolidacja kredytów bez zdolności kredytowej Rzeszów”, zapewne dowiesz się, że brak zdolności kredytowej jest solidną przeszkodą w ramach możliwej współpracy z bankiem. Niestety, instytucje bankowe udzielają finansowe wsparcie różnego rodzaju tylko klientom, którzy są w stanie regulować miesięczne należności.

Eksperci finansowi potwierdzają jednak, że w ramach skutecznego oddłużania konsolidacja kredytów nie jest jedyną opcją. Dłużnicy bez zdolności kredytowej, którzy posiadają przeterminowane płatności albo ci, którzy nie generują wystarczających dochodów, mogą korzystać z produktów oddłużeniowych, które oferowane są przez instytucje pozabankowe. Firmy pożyczkowe znacznie łagodniej traktują swoich potencjalnych klientów, a chwilówki nierzadko udzielane są na sam dowód.

Jeśli nie konsolidacja kredytów, to jaka forma oddłużania będzie dobra?

Zadaniem doradcy finansowego jest dobór najlepszej opcji oddłużania, wedle indywidualnych potrzeb, oczekiwań i możliwości spłaty klienta. Jeśli nie można liczyć na konsolidację w banku, może warto zweryfikować oferty firm pożyczkowych? Instytucje pozabankowe również oferują produkty konsolidacyjne na tak samo atrakcyjnych warunkach.

Złóż wniosek online

Masz dodatkowe pytania? Nasi eksperci z biura w Rzeszowie udzielą Ci na nie odpowiedzi. Wyślij nam wiadomość!

Dla kogo konsolidacja kredytów jest najlepszym rozwiązaniem?

Z konsolidacji kredytowej powinny skorzystać osoby, które:

 • Zaciągnęły co najmniej kilka zobowiązań finansowych,
 • nie radzą sobie ze spłatą miesięcznych należności,
 • chcą zapobiec przeterminowanym płatnościom czy egzekucji komorniczej,
 • chcą uzyskać lepsze warunki spłaty,
 • potrzebują dodatkowych środków na dowolny cel,
 • chcą lepiej zarządzać własnym budżetem,
 • nie uciekają od długów, ale chcą się ich pozbyć,
 • liczą na komfortową współpracę z tylko jedną instytucją finansową.

Skorzystaj z doświadczenia profesjonalistów

Ponieważ na rynku usług finansowych panuje ogromna konkurencja, trudno jest wybrać ten najlepszy produkt oddłużeniowy, który spełni całkowicie wszystkie wymagania klienta i jednocześnie będzie komfortowy w spłacie. Korzystając z wiedzy i doświadczenia doradców finansowych, udaje się uzyskać wsparcie, dzięki któremu można szybko pozbyć się niechcianych zobowiązań finansowych.

Pamiętaj, że konsolidacja kredytów ma być pomocą, a nie czynnikiem, który jeszcze mocniej pogrąży finansowo klienta banku czy firmy pożyczkowej. Bez względu na to, czy masz zdolność kredytową, czy jednak w oczach banku jesteś niewiarygodnym kredytobiorcą, zawsze masz szansę na wyjście ze spirali długów. Nasi doradcy są właśnie po to, aby Ci w tym pomóc.