Konsolidacja pożyczek pozabankowych Rzeszów

Łatwy dostęp do dodatkowych środków bardzo często sprawia, że pożyczkobiorca traci płynność finansową i przestaje sobie radzić z miesięcznymi płatnościami. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ spłata kilku różnych zobowiązań nigdy nie jest łatwa, za to zawsze nadwyręża domowy budżet. Ponadto pożyczkobiorca musi pilnować kilku terminów spłaty rat, co daje spory dyskomfort w zakresie zarządzania własnym budżetem. Wyjściem z tej patowej sytuacji może być konsolidacja pożyczek pozabankowych i nasi doradcy finansowi oferują w tym zakresie swoje profesjonalne wsparcie.

Co to jest konsolidacja pożyczek pozabankowych?

Konsolidacja uznawana jest za jeden z najlepszych produktów oddłużeniowych. Jej istotą wcale nie jest dostarczanie kolejnych środków finansowych, które mogą posłużyć na spłatę ciążących zobowiązań. Konsolidacja to połączenie kilku wskazanych pożyczek i ustanowienie jednej raty na korzystnych warunkach.

Jakie zalety wykazuje pożyczka konsolidacyjna?

Konsolidacja pożyczek pozabankowych to coraz częściej wybierane rozwiązanie i to nie tylko dlatego, że pozwala uwolnić pożyczkobiorcę od długów czy zminimalizować widno przeterminowanych płatności. Jedna rata na atrakcyjnych warunkach daje optymalny komfort w zakresie współpracy z firmą pożyczkową. Klient spłaca tylko jedną należność, lepiej pilnuje terminu spłaty i sprawniej zarządza własnym budżetem. Ponadto konsolidacja pożyczek pozabankowych pozwala:

  • Uzyskać tylko jedną ratę,
  • pozbyć się chwilówek regulowanych na nieopłacalnych warunkach,
  • zapobiec przeterminowanym płatnościom,
  • zmniejszyć koszty korzystania z zewnętrznego źródła finansowego wsparcia,
  • generować oszczędności,
  • odzyskać płynność finansową,
  • lepiej zarządzać własnym budżetem,
  • dobrać dodatkowe środki w razie takiej potrzeby.

Większość pozabankowych pożyczek konsolidacyjnych wydłuża okres spłaty, dzięki czemu miesięczne raty są mniejsze. Co więcej, połączone zobowiązanie z reguły charakteryzuje się niższym oprocentowaniem i mniejszymi kosztami całkowitymi, co jest po prostu bardziej opłacalne dla pożyczkobiorcy.

Nie zwlekaj dłużej. Zamień kilka chwilówek w jedną pożyczkę pozabankową, a nasi doradcy finansowi pomogą Ci wybrać zobowiązanie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości dogodnej spłaty.

Skontaktuj się z nami

Masz dodatkowe pytania? Nasi eksperci z biura w Rzeszowie udzielą Ci na nie odpowiedzi. Wyślij nam wiadomość!

Dla kogo jest konsolidacja pożyczek pozabankowych?

Hasło typu “konsolidacja pożyczek pozabankowych Rzeszów” w wyszukiwarkę internetową najczęściej wpisują osoby, które wpadły w finansowe tarapaty. To pożyczkobiorcy, którzy podejmowali zbyt impulsywne decyzje w zakresie brania kolejnych chwilówek, a teraz nie radzą sobie z ich terminową spłatą. Konsolidacja jest produktem oddłużeniowym, który pozwala odzyskać finansową płynność i ratuje przed egzekucją komorniczą.

Co więcej, konsolidacja pożyczek pozabankowy jest też świetnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy spłacają kilka różnych chwilówek, ale zobowiązania nie zostały udzielone na korzystnych warunkach. Weź pod uwagę, że łatwy dostęp do dodatkowych środków bardzo często obarczony jest wysokimi kosztami, na które klient początkowo nie zwraca uwagi. Cieszy fakt, że szybkie pożyczki udzielane są online i to nawet w 15 minut, natomiast bardzo często charakteryzują się horrendalnie wysokim oprocentowaniem.

Z konsolidacji pożyczek coraz częściej korzystają również osoby, które mają płynność finansową, radzą sobie z regularną spłatą miesięcznych rat, ale chcą po prostu zwiększyć komfort współpracy z instytucją pozabankową. Pożyczka tylko w jednej firmie pożyczkowej i spłata tylko jednej raty zawsze jest korzystniejsza, tym bardziej, jeśli konsolidacja jest finalnie tańsza.

Złóż wniosek online

Masz dodatkowe pytania? Nasi eksperci z biura w Rzeszowie udzielą Ci na nie odpowiedzi. Wyślij nam wiadomość!

Kto może skorzystać z konsolidacji pożyczek pozabankowych?

Jak wskazują nasi doradcy finansowi, dzisiaj firmy pożyczkowe oferują zobowiązania “szyte na miarę” indywidualnych potrzeb oraz możliwości spłaty. Dokładnie tak samo jest z konsolidacją chwilówek. Z takiej opcji może skorzystać praktycznie każdy, kto tylko zaciągnął więcej, niż jedną pożyczkę.

Warto wziąć pod uwagę, że instytucje pozabankowe realizują własną politykę współpracy ze swoimi klientami i za każdym razem dyktują inne warunki umów. Z konsolidacji pożyczek skorzystać mogą nie tylko osoby ze zdolnością kredytową, ale bardzo często takie oferty kierowane są do dłużników czy osób niepracujących. Zdarza się, że połączenie kilku chwilówek w jeden produkt finansowy staje się “ostatnią deską ratunku” przed przeterminowanymi płatności i jako forma oddłużania pozwala odzyskać finansową płynność. Z konsolidacji pożyczek pozabankowych nierzadko mogą korzystać również osoby, które mają negatywną historię kredytową i nie mogą liczyć na współpracę z bankami. Instytucje pozabankowe bardzo często weryfikują swoich klientów tylko na podstawie danych z dowodu osobistego. Zadaniem doradców finansowych jest dobranie takiej konsolidacji, z której nie tylko klient będzie mógł w ogóle skorzystać, ale też takiej, która będzie optymalnie opłacalna.

Skorzystaj z naszej infolinii lub formularza kontaktowego, aby wyjść z długów, pozbyć się niekorzystnych pożyczek i móc cieszyć się finansową wolnością.