Kredyt oddłużeniowy Rzeszów

Jeśli interesuje Cię temat kredytu oddłużeniowego, zapewne jesteś w trudnej sytuacji finansowej i na swoim koncie masz co najmniej kilka niespłaconych pożyczek. Trafiłeś idealnie, ponieważ nasi doświadczeni doradcy finansowi dobiorą dla Ciebie najlepszą opcję wyjścia z długów. Dowiedz się więcej, jak pozbyć się przeterminowanych płatności i odzyskać płynność finansową już teraz.

Co to jest kredyt oddłużeniowy?

Kredyt oddłużeniowy działa na podobnych zasadach, co kredyt konsolidacyjny, który można zaciągać w banku. Proces wychodzenia z długów polega w tym przypadku na całkowitej spłacie wszystkich wskazanych chwilówek i ustanowieniu jednego, połączonego zobowiązania na lepszych warunkach. Pożyczkobiorca zyskuje:

 • Jedną ratę,
 • ratę o mniejszej wartości niż płatności regulowane dotychczas,
 • wydłużony okres współpracy z instytucją pozabankową,
 • komfort współpracy z tylko jedną firmą pożyczkową,
 • płynność finansową,
 • lepszą zdolność kredytową,
 • możliwość dobrania dodatkowych środków w razie takiej potrzeby.

Najważniejszą zaletą kredytu oddłużeniowego jest to, że klient pozbywa się zobowiązań, które generują długi i problemy z zarządzaniem własnym budżetem.

Skontaktuj się z nami

Masz dodatkowe pytania? Nasi eksperci z biura w Rzeszowie udzielą Ci na nie odpowiedzi. Wyślij nam wiadomość!

Jak wziąć kredyt oddłużeniowy?

Czy każdy pożyczkobiorca ma szansę na kredyt oddłużeniowy? Jak najbardziej tak. O ile banki współpracują z tylko w pełni wiarygodnymi i wypłacalnymi klientami, o tyle firmy pożyczkowe oferują skuteczne produkty oddłużeniowe również osobom bez zdolności kredytowej i tym, którzy nie generują wystarczających dochodów.

Proces ubiegania się o kredyt oddłużeniowy Rzeszów jest bardzo prosty. Wystarczy wypełnić wniosek online i wskazać w nim chwilówki, które mają ulec połączeniu. Najczęściej weryfikowane są jedynie dane z dowodu osobistego, firmy pożyczkowe nie żądają zaś zaświadczenia o zarobkach ani nie analizują raportu BIK.

Oczywiście, należy pamiętać, że każda instytucja pozabankowa dyktuje własne warunki współpracy, dlatego wsparcie doradcy finansowego jest w tym przypadku niezbędne. Chodzi przecież o to, aby dopasować zobowiązanie wedle indywidualnych potrzeb i możliwości spłaty. Tylko kredyt oddłużeniowy, który jest “szyty na miarę” może być rzeczywistym wsparciem dla dłużnika.

Jak wybrać najlepszy kredyt oddłużeniowy?

Na rynku usług finansowych panuje ogromna konkurencja, dlatego wybór tego najlepszego kredytu oddłużeniowego wcale nie jest taki prosty. Należy uwzględnić własną sytuację finansową, oczekiwania, ale również warunki, jakie stawia konkretna firma pożyczkowa. Chociaż większość z nich udziela pożyczek na dowód, to jednak niektóre instytucje pozabankowe weryfikują raport BIK czy chcą dodatkowych zabezpieczeń. Właśnie dlatego należy dobrze przemyśleć wybór zobowiązania, aby móc spełnić wszystkie warunki i uzyskać decyzję pozytywną.

Przed złożeniem wniosku o kredyt oddłużeniowy zawsze warto porównać co najmniej kilka konkurencyjnych ofert. Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę hasło typu “kredyt oddłużeniowy Rzeszów”, aby znaleźć najlepsze propozycje. Dobrym zabiegiem jest również skorzystanie z rankingu kredytów oddłużeniowych oraz kalkulatorów kredytowych do oszacowania całkowitych kosztów takiego zobowiązania.

Jeśli nie masz czasu na samodzielne poszukiwania kredytu tego rodzaju, skorzystaj z doświadczenia najlepszych doradców finansowych. Sprawdź, jak działają, aby wesprzeć Cię w skutecznym procesie oddłużania.

Złóż wniosek online

Masz dodatkowe pytania? Nasi eksperci z biura w Rzeszowie udzielą Ci na nie odpowiedzi. Wyślij nam wiadomość!

Pomoc doradców finansowych w oddłużaniu

Skorzystaj z udostępnionego na naszej stronie formularza kontaktowego albo z podanego numeru infolinii. Nasz ekspert:

 • Przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad, dzięki czemu pozna indywidualną sytuację finansową, potrzeby oraz możliwości dogodnej spłaty,
 • wybierze najlepsze oferty na rynku,
 • dokona i przedstawi kalkulację kosztową co najmniej kilku zobowiązań,
 • pomoże Ci wypełnić wniosek o kredyt oddłużeniowy,
 • będzie Cię wspierał na każdym etapie spłaty kredytu aż do momentu odzyskania płynności finansowej i całkowitego pozbycia się długów.

Co ważne, nasi eksperci doskonale wiedzą, że kredyt oddłużeniowy pozabankowy ma być realną pomocą, a nie czynnikiem, którzy jeszcze gorzej wpłynie na Twoją sytuację finansową. Możesz mieć pewność, że już niedługo poprawisz swoją zdolność kredytową, znowu staniesz się w pełni wiarygodnym i wypłacalnym klientem i zaczniesz generować spore oszczędności.

Inne opcje oddłużania

Czy istnieją inne możliwości pozbywania się długów? Zapewne tak, natomiast dla klientów, którzy wpadli w spiralę długów, kredyt oddłużeniowy wydaje się najlepszą opcją.

Doradcy finansowi szczególnie odradzają zaciąganie kolejnych chwilówek. To dlatego, że takie zobowiązania mogą być doraźną pomocą finansową, ale również trzeba je spłacać. Tak powstaje błędne koło, z którego niezwykle trudno wyjść. Szybkie pożyczki niejednokrotnie mogą ratować w obliczu tzw. czarnej godziny czy niespodziewanych wydatków, ale trudno potwierdzić, aby były produktem oddłużeniowym. Kredyt oddłużeniowy pozwala się ich pozbyć i taki zabieg wpływa korzystnie na całą historię kredytową klienta.