Konsolidacja kredytów pozabankowych Rzeszów

Łatwy dostęp do dodatkowych środków sprawia, że zaciągamy co najmniej kilka różnych zobowiązań pozabankowych. Brak weryfikacji zdolności kredytowej, wnioskowanie online i wypłata pieniędzy nawet w ciągu 15 minut. Właśnie tak atrakcyjne warunki przekonują potencjalnych klientów instytucji pozabankowych do korzystania z chwilówek. Jeśli i Ty posiadasz kilka tego rodzaju pożyczek i przestajesz sobie radzić z ich spłatą, sprawdź, jak łatwo możesz zamienić je w jeden produkt na korzystnych warunkach.

Co to jest konsolidacja?

Konsolidacja kredytów pozabankowych to połączenie co najmniej kilku różnych zobowiązań. Pożyczki zostają spłacone, ustanowiony zostaje natomiast nowy, tylko jeden produkt finansowy na znacznie lepszych warunkach. Co konkretnie daje konsolidacja i dlaczego uznawana jest za najlepszy produkt oddłużeniowy? Oto najważniejsze zalety takiego rozwiązania:

 • Tylko jedna rata w dogodnym terminie,
 • wydłużony okres współpracy z firmą pożyczkową,
 • mniejsze koszty całkowite zobowiązania,
 • współpraca z jedną instytucją pozabankową,
 • pozbycie się niekorzystnych chwilówek,
 • odzyskanie płynności finansowej,
 • poprawa zdolności kredytowej,
 • możliwość dobrania dodatkowych środków w razie takiej potrzeby.

Najważniejszym atutem konsolidacji kredytów pozabankowych jest to, że pożyczkobiorca pozbywa się długów, przeterminowanych płatności i nie jest zagrożony egzekucją komorniczą. Lepiej zarządza własnym budżetem, a nawet jest w stanie generować oszczędności.

Skontaktuj się z nami

Masz dodatkowe pytania? Nasi eksperci z biura w Rzeszowie udzielą Ci na nie odpowiedzi. Wyślij nam wiadomość!

Dlaczego warto skorzystać z konsolidacji kredytów pozabankowych?

Konsolidacja kredytów pozabankowych cieszy się coraz większą popularnością, ponieważ pozwala pozbyć się długów i pożyczek, które muszą być spłacane na nieopłacalnych warunkach. Połączenie różnych zobowiązań w jeden produkt jest również znacznie wygodniejsze dla kredytobiorcy.

Warto wziąć pod uwagę, że chwilówki nie zawsze udzielane są na atrakcyjnych warunkach. Wręcz przeciwnie, bardzo często generują horrendalnie wysokie koszty i płatności, z którymi nie radzi sobie pożyczkobiorca. Właśnie konsolidacja pozwala je całkowicie spłacić i uzyskać produkt oddłużeniowy tani i dogodny w regulowaniu należności.

Jak potwierdzają nasi doradcy finansowi, konsolidacja kredytów pozabankowych Rzeszów, to jeden z najczęściej poszukiwanych produktów finansowych. Konsolidacja uznawana jest również za najskuteczniejszy sposób na pozbycie się zadłużenia.

Jakie zobowiązania można konsolidować?

Z konsolidacji kredytów pozabankowych mogą korzystać osoby, które zaciągnęły co najmniej kilka szybkich pożyczek, tzw. chwilówek. Połączeniu mogą ulec zobowiązania brane w jednej firmie pożyczkowej lub w różnych instytucjach pozabankowych. Ważną informacją jest natomiast to, że konsolidacja kredytów pozabankowych nie przewiduje możliwości połączenia zobowiązań bankowych. W przypadku kredytów zaciąganych w instytucjach bankowych o ich konsolidację można starać się tylko w bankach.

Złóż wniosek online

Masz dodatkowe pytania? Nasi eksperci z biura w Rzeszowie udzielą Ci na nie odpowiedzi. Wyślij nam wiadomość!

Jak skonsolidować kredyty pozabankowe?

Jeśli zdecydowałeś się na wdrożenie skutecznego planu oddłużania, skorzystaj ze wsparcia doświadczonych doradców finansowych, którzy dobiorą dla Ciebie najlepszą konsolidację kredytów pozabankowych. Proces wychodzenia z długów w tym przypadku jest naprawdę prosty. Najczęściej wystarczy:

 • wypełnić wniosek o konsolidację kredytów pozabankowych,
 • wskazać, które konkretnie zobowiązania pożyczkowe mają ulec połączeniu.

Instytucje pozabankowe oferują konsolidację wszystkim, którzy nie radzą sobie z miesięcznymi płatnościami, nierzadko również dłużnikom i osobom, które nie pracują. Pamiętaj jednak, że każda firma pożyczkowa realizuje własną politykę współpracy ze swoimi klientami i oferuje inne warunki udzielanych kredytów oddłużeniowych. W związku z tym niektóre instytucje pozabankowe mogą wymagać zaświadczenia o dochodach czy generują raport BIK, aby zweryfikować zdolność kredytową potencjalnego pożyczkobiorcy.

Doradcy finansowi są właśnie po to, aby dobrać zobowiązanie “szyte na miarę” indywidualnych potrzeb i możliwości spłaty. Dzięki temu klient zyskuje konsolidację kredytów oddłużeniowych, która jest rzeczywistym wsparciem w całym procesie pozbywania się długów.

Jak działają nasi doradcy finansowi?

Wystarczy, że skorzystasz z naszej infolinii albo wypełnisz formularz kontaktowy, aby podjąć komunikację z naszymi ekspertami.

Doradca finansowy zawsze pracuje zgodnie ze sprawdzonym schematem:

 1. Przeprowadza szczegółowy wywiad z klientem
 2. Poznaje sytuację finansową, oczekiwania i możliwości spłaty klienta
 3. Wybiera najlepsze na rynku kredyty konsolidacyjny
 4. Dokonuje kalkulacji kosztowej, aby wybrać konsolidację na najbardziej opłacalnych warunkach
 5. Wspiera w wypełnieniu wniosku o konsolidację kredytów pozabankowych
 6. Czuwa nad spłatą zobowiązania konsolidacyjnego.

Nie zwlekaj dłużej i pozbądź się kilku niechcianych pożyczek. Zyskaj tylko jedno zobowiązanie na atrakcyjnych warunkach spłaty. Ciesz się płynnością finansową oraz oszczędnościami. Konsolidacja kredytów pozabankowych pomoże Ci wyjść z długów i poprawić zdolność kredytową.